KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13878187
nr 1387 8187
Arthur Enok Andersson
(1888-1980), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 25/60. Motivet: 31x25cm, yttermått inklusive ram: 52x42cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 18:07:38
29/3 18:00:08
Arthur Enok Andersson
Läs mer om Arthur Enok Andersson